W czwartek (08.12.16 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (15), czwartej w 2016 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, 4/2016, 08.12.16 r.

Spotkania rozpoczęły się w październiku 2016 r. Podczas zajęć kursanci poznawali podstawy korzystania z komputera i tabletu oraz bezpiecznego poruszania się w wirtualnej sieci informacyjnej.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Z-cę dyrektora ds merytorycznych MBP Małgorzatę Zińczuk certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.

Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 4/2016