Już słychać kolędy, już pachnie świętami

W piątkowy wieczór (09.12.16 r.) mogliśmy uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu przygotowanym w ramach współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia „Przystań”. Koncert najpiękniejszych piosenek świątecznych w nowych i ciekawych aranżacjach Roberta Bujalskiego przedstawił zespół „Iskra”działający przy Powiatowym Ośrodku Wsparcia.

POW koncert kolęd, 09.12.16 r.

Członkowie zespołu przygotowali niezwykły koncert, który przeniósł nas w magiczny i jedyny w swoim rodzaju czas Świąt Bożego Narodzenia i na krótki moment oderwał od przedświątecznych obowiązków. Uczestnicy „Przystani” wystąpili w montażu słowno-muzycznym pod kierunkiem Pauliny Paterek oraz Roberta Bujalskiego.

Koncertowi towarzyszyło oficjalne wręczenie certyfikatów VCC dla uczestników projektów europejskich z miasta Włodawy. Certyfikaty uczestnikom kursów wręczył Filip Ciepałowicz oraz poprowadził spotkanie informacyjne dotyczące perspektywy szkoleń na przyszły rok.

Podziękowania i gratulacje dla artystów wręczali: z-ca dyrektora ds merytorycznych Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie Małgorzata Zińczuk oraz dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia „Przystań” Dorota Ostrowska

Bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi oraz jego opiekunom za wspaniały koncert, który dostarczył nam niezapomnianych przeżyć oraz pamiętajmy:

Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad,
które jak żelazna obręcz uciskają ludzi
w ich samotności,
jest Boże Narodzenie.

Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei "więźniom",