Ostatnie spotkanie w starym roku

Wczoraj (13.12.16 r.) w naszej bibliotece po raz ostatni w tym roku spotkały się Panie z DKK dla Dorosłych.

Spotkanie DKK dla dorosych, 13.12.16 r.

Na początku Pan Jacek Żurawski dyrektor MBP zaprosił wszystkie Klubowiczki na Jubileusz 70 - lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie świętowany podczas XV Bibliotecznych Spotkań Regionalnych "Biblioteczne Przyjaźnie". Uroczystość odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 17 grudnia o godz. 10.00.

Tematem merytorycznym spotkania była dyskusja nad książką Patryka Vegi "Złe psy. Po ciemnej stronie mocy".
Podzieliłyśmy się też wrażeniami ze wspólnie obejrzanego filmu "Przełęcz ocalonych" w reżyserii Mela Gibsona, składając hołd ludziom, którzy nawet w najbardziej tragicznych momentach życia potrafili bronić swoich przekonań.

Na zakończenie spotkania ustaliłyśmy termin kolejnego, który wypada 10.01.2017 r.
Natomiast pożegnałyśmy się życzeniami aby to Boże Narodzenie przebiegło w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim bibliotekarzom i Czytelnikom MBP we Włodawie życzą Klubowiczki.

Opiekun
Ewa Krukowska