Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl cz. 2

Grudniowe zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl miały, podobnie jak spotkania listopadowe, charakter popularyzatorski.

Klub Emeryt :) pl, zajęcia grudzień 2016 r.

7 grudnia uczestnicy spotkania przeglądali materiały filmowe i strony internetowe poświęcone trwałości produktów i celowym postarzaniu artykułów przez producentów. Zapoznali się z technikami mającymi na celu skrócenie czasu działania sprzętów i urządzeń stosowanymi przez wytwórców.

14 grudnia Klubowicze poznawali portale poświęcone pozawerbalnej komunikacji i umiejętności odczytywania mowy ciała. Dowiedzieli się jakie są składowe elementy komunikatu oraz jak interpretować typowe dla pewnych sytuacji gesty mówcy.

Zajęcia prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski.

Było to ostatnie spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl w tym roku.
Klubowiczom życzymy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku, a na następne zajęcia zapraszamy już 4 stycznia 2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z grudniowych spotkań w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl cz. 2