Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl cz. 3

Styczniowe zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl miały, podobnie jak spotkania listopadowe i grudniowe, charakter popularyzatorski.

Klub Emeryt :) pl, zajęcia styczeń 2017 r.

4 stycznia uczestnicy przeglądali strony internetowe dotyczące prób badania zdolności nadprzyrodzonych. Wśród omawianych zjawisk parapsychologicznych były telepatia, jasnowidzenie, prekognicja, psychokineza i duchowe uzdrawianie.

11 stycznia Klubowicze zapoznali się z materiałem filmowym dotyczącym interpretacji wiadomości przekazywanej przez nadawców. Na podstawie fragmentów „Krótkiego filmu o prawdzie i fałszu” z profilu youtube.com SciFun uczestnicy poznali etapy procesu oceny wiarygodności informacji.

Zajęcia prowadzili: 4 stycznia dyrektor MBP Jacek Żurawski, 11 stycznia kierownik Działu Regionalnego Edyta Pietrzak.

Były to ostatnie spotkania Klubu Emeryt :) pl w styczniu.

Na kolejne zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl zapraszamy już po feriach - 1 lutego 2017 r.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl cz. 3