W czwartek (19.01.17 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (16), piątej w 2016 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, 5/2016, 19.01.17 r.

Spotkania rozpoczęły się w grudniu 2016 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali podstawy obsługi komputera i tabletu oraz uczyli się bezpiecznego korzystania z zasobów udostępnionych w Internecie.

Obsługa komputera od podstaw, 5/2016, 19.01.17 r.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Z-cę dyrektora ds merytorycznych MBP Małgorzatę Zińczuk certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 5/2016