Projekt z klasą Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie

Projekt z klasą PG 1

Publiczne Gimnazjum nr 1 we Włodawie, chcąc zrealizować edukacyjne marzenie modernizacji radioli szkolnej, zgłosiło pomysł projektu edukacyjnego ,,NOWA radioERA w Konarskim” do III edycji konkursu "Projekt z klasą” organizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era.

Zapraszamy na stronę www.projektzklasa.pl i głosowanie w dniach 8-22 IV 2013 r. na projekt o numerze konkursowym 51. Zwiększy to szanse szkoły na uzyskanie nagrody, którą zdobędą projekty z największą ilością głosów oddanych przez internautów.
Ewentualna nagroda w wysokości 2 tys. złotych przeznaczona zostanie na zakup miksera i okablowania do radioli.

Projekt "NOWA radioERA w Konarskim” uzyskał wsparcie merytoryczne instytucji zewnętrznych: Włodawskiego Domu Kultury oraz Młodzieżowego Domu Kultury. Patronat nad uczniowskimi działaniami projektowymi objął Burmistrz Miasta Włodawy.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Projekt z klasą Publicznego Gimnazjum nr 1 we Włodawie