Z prawem za pan brat… – kwietniowe zajęcia Klubu Emeryt :) pl

Podczas kwietniowych zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestników odwiedzili przedstawiciele zawodów związanych ze znajomością i egzekwowaniem przepisów prawa. Goście opowiedzieli klubowiczom o zasadach zachowania bezpieczeństwa w różnorodnych powszechnych sytuacjach.

Klub Emeryt :) pl, zajęcia kwiecień 2017 r.

5 kwietnia z uczestnikami Klubu spotkała się funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji we Włodawie sierżant Elwira Tadyniewicz. Zajęcia dotyczyły sposobów ustrzeżenia się przed oszustwami na „wnuczka”, „policjanta”, „urzędnika” i innymi.

19 kwietnia uczestników Klubu odwiedził komendant Straży Miejskiej we Włodawie Sławomir Borkowski. Spotkanie dotyczyło bieżących problemów i zagrożeń bezpieczeństwa oraz utrzymania porządku w mieście.

26 kwietnia klubowicze spotkali się z Radcą Prawnym, panem Arturem Trubalskim, który przybliżył uczestnikom wybrane przepisy prawa cywilnego.

Spotkania KlubuUśmiechpl odbywają się w środy (w godz. 12.00-14.00) w sali naukowej MBP Włodawa.

Wszystkich chętnych zapraszamy na najbliższe zajęcia 17 maja 2017 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Z prawem za pan brat… – kwietniowe zajęcia Klubu Emeryt :) pl