Uczestnicy lektoratu angielskiego już mają wakacje :)

W poniedziałek, 29 maja 2017 r. odbyły się ostatnie przedwakacyjne zajęcia lektoratu angielskiego.

Lektorat angielski 2016/2017 - maj

Podczas majowych zajęć obie grupy spotkały się na czterech zajęciach (8, 15, 22, 29.05.17 r.), na których uczestnicy poznawali czasy funkcjonujące w języku angielskim.
Ponadto ćwiczyli słownictwo związane z nazywaniem cech wybranych zjawisk meteorologicznych oraz określaniem kierunków świata.

W czasie bieżącego kursu, który rozpoczął się 3 października 2016 r., każda z grup uczestniczyła w 48 lekcjach poznając nowe i utrwalając znane już wcześniej zwroty w języku angielskim.

Podczas ostatnich zajęć uczestnicy podziękowali (w języku angielskim) swojej lektorce za wspólnie spędzonych osiem miesięcy, w czasie których systematycznie pogłębiali swoja znajomość języka.

Wesołych i bezpiecznych wakacji życzyli uczestnikom – dyrektor MBP Jacek Żurawski, pani lektor Mirosława Sławińska oraz biblioteczny opiekun kursu – Edyta Pietrzak.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Uczestnicy lektoratu angielskiego już mają wakacje :)