We wtorek (06.06.17 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (18), drugiej w 2017 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, 2/2017, 06.06.17 r.

Spotkania rozpoczęły się 28 marca 2017 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali zasady bezpiecznego poruszania się w wirtualnej sieci informatycznej oraz utrwalali podstawowe wiadomości związane z obsługą komputera i tabletu.

Obsługa komputera od podstaw, 2/2017, 06.06.17 r.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.

Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 2/2017