Szkolenie powiatowe 14.06.2017 r.

W środę (14.06.2017) w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników i pracowników Gminnych Bibliotek Publicznych oraz Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Szkolenie powiatowe, 14.06.17 r.

W programie szkolenia:
1. Biblioteka – partnerstwo w praktyce – Karolina Suska, dyrektor Gminnej Biblioteki i Domu Kultury w Łaziskach,
2. Konferencja Wyszehradzka – nowe przestrzenie czytania – Joanna Chapska, instruktor Wojewódzkiej Biblioteki publicznej w Lublinie,
3. Co warto czytać? – przegląd nowości wydawniczych – Marzena Kopciowska, Księgarnia „U Hieronima” Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie.

Wszystkim bibliotekom powiatu włodawskiego został przekazany nowy numer kwartalnika „Wschód”, który od początku ukazywania się jest gromadzony w zbiorach regionalnych naszych bibliotek.

Następne szkolenie bibliotekarzy w sieci odbędzie się we wrześniu 2017 r. Planowany jest wyjazd studyjny do Biblioteki w Modliborzycach.

Monika Urbańska-Nazaruk, Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Szkolenie powiatowe 14.06.2017 r.