Wrzesień w Klubie Emeryt :) pl

Wakacje się skończyły, wrześniowe zajęcia Klubu Emeryt :) pl przebiegały pod hasłem jesiennych wycieczek – zarówno organizacji, jak i wykonania.

Klub Emeryt :) pl, Poleski Park Narodowy, 13.09.17 r.

6 września odbyły się zajęcia organizacyjne związane z planowaną wycieczką do Poleskiego Parku Narodowego.

13 września klubowicze odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Urszulinie, oprowadzani przez Dyrektor GBP Teresę Kuczyńską oraz filię biblioteczną GBP Urszulin w Wytycznie, którą uczestnikom wycieczki przedstawiła bibliotekarz filii Barbara Wałecka.
Ponadto zapoznali się z ekspozycjami regionalnymi prezentowanymi w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym Poleskiego Parku Narodowego w Starym Załuczu oraz odbyli spacer ścieżką przyrodniczą „Dąb Dominik".
Roli przewodnika po Poleskim Parku Narodowym podjął się Prezes włodawskiego Oddziału PTTK Mieczysław Tokarski.

20 września uczestnicy dzielili się wrażeniami z pobytu w Poleskim Parku Narodowym.

27 września odbyło się spotkanie organizacyjne przed planowanym na 4 października wyjazdem do Kazimierza Dolnego.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Wrzesień w Klubie Emeryt :) pl