Grudniowe dyskusje w DKK dla Dorosłych

Wtorkowe popołudnie (12.12.2017) zgodnie z harmonogramem poświęcone było ostatniemu już w tym roku spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.

Spotkanie DKK dla dorosych, 12.12.17 r.

Wszystkie Klubowiczki w doskonałych nastrojach podsumowały uroczystość 10-lecia DKK, która miała miejsce 1.12.2017 r.

W pierwszej części spotkania wróciłyśmy z tematem merytorycznym do twórczości zmarłego w tym roku pisarza Janusza Głowackiego. Postanowiłyśmy dokładniej zapoznać się z tematyką utworów tego pisarza i zaplanowałyśmy na pierwsze spotkanie w roku przyszłym, dyskusję na ten temat. Prowadząca zapoznała Członkinie Klubu z planami na najbliższą przyszłość.

W drugiej części spotkania wzięłyśmy udział w spektaklu "Świąteczny czas" przygotowanym przez grupę dziecięco-młodzieżową Nadaktywni pod kierunkiem Małgorzaty Topolskiej. Na koniec były życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Następne spotkanie już w 2018 r. tj. 9 stycznia o godz.17.00.

Opiekun DKK
Ewa Krukowska