Klub Emeryt :) pl ma już święta :)

Grudniowe spotkania Klubu Emeryt :) pl poświęcone były, podobnie jak w poprzednim miesiącu, przypomnieniu podstaw korzystania z komputera.

Klub Emeryt :) pl, 13.12.17 r.W grudniu Klub spotkał się dwa razy (6 i 13 grudnia). Podczas zajęć uczestnicy kontynuowali naukę obsługi klawiatury koncentrując się na przydatnych skrótach klawiszowych.
Nabytą wiedzę wykorzystywali ćwicząc edycję dokumentów tekstowych na bazie tworzonych przez siebie notatek.

Ponadto zapoznali się ze zbiorami włodawskiej książnicy korzystając z udostępnionego w globalnej sieci wirtualnej katalogu on-line. Poznali sposoby wyszukiwania interesujących ich publikacji, oznaczenia dostępności poszczególnych woluminów oraz dowiedzieli się o zaletach korzystania z konta czytelnika.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.

Były to ostatnie przedświąteczne zajęcia Klubu.

Naszym Klubowiczom życzymy wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia, samych radości w nadchodzącym Nowym Roku, dalszego zapału do zdobywania wiedzy oraz wielu kolejnych spotkań.
I widzimy się 10 stycznia 2018 r. :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl ma już święta :)