DKK „Pasja" – spotkanie pod nowym szyldem

We wtorkowy wieczór, 9 stycznia 2018 r., w sali naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki, pierwszy raz w tym roku pod nową nazwą DKK „Pasja", która okazała się zwycięska w konkursie rozstrzygniętym podczas uroczystości jubileuszu Klubu (01.12.2017 r.).

csk 01

Podczas spotkania Klubowiczki zapoznały się z repertuarem Centrum Spotkania Kultur w Lublinie żywo dyskutując nad przedstawionymi propozycjami, wśród których kilka wzbudziło największe zainteresowanie. Panie zdecydowały się skorzystać z oferty CSK wybierając dwie pozycje, z których każda stanowi zapowiedź niezapomnianych przeżyć kulturalnych gwarantujących wiele pozytywnych emocji i wspaniałych wrażeń artystycznych.

Ponadto Klubowiczki omówiły sprawy bieżące oraz wspominały uroczystość 10-lecia DKK dla Dorosłych.

Było to pierwsze spotkanie DKK w tym roku, kolejne już 13 lutego (godz. 17.00).
Zapraszamy serdecznie.

Edyta Pietrzak