Wielka Majówka z SBP

Oddziały SBP - Lublin i Włodawa oraz Akademickie Koło SBP zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich z terenu całej Polski do spędzenia pięciodniowego (początek maja 2018 r.), a zarazem aktywnego, weekendu w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym ASTUR w Okunince nad Jeziorem Białym - 5 km. od Włodawy.

sbp 01 logo

Ośrodek usytuowany jest w niezwykłej okolicy - otoczony lasami i łąkami stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora umożliwia korzystanie z rowerów wodnych i kajaków, a także pływanie na żaglówce. Wokół jeziora jest urokliwa ścieżka do uprawiania trekkingu a nieopodal dobra, kilkukilometrowa trasa do jazdy na łyżworolkach. Można zabrać ze sobą psy i inne zwierzątka.

Kontakt i szczegółowe informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , (502 722 664) oraz:
„ASTUR" Sp. z o. o.
20-612 Lublin, ul. Głęboka 29
tel./fax 81 532 44 68, 532 98 64, tel. 509 335 670, 508 344 724
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.astur.com.pl

Więcej informacji (w tym koszt majówki) na stronie internetowej Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich

Informacja:
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich