W czwartek (18.01.18 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (19), trzeciej w 2017 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Biblioteczny kurs obsługi komputera od podstaw, zakończenie, 18.01.2018 r.

Spotkania rozpoczęły się 7 listopada 2017 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali zasady obsługi komputera i tabletu oraz uczyli się bezpiecznego poruszania w Internecie.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez z-cę dyrektora ds merytorycznych MBP Włodawa Małgorzatę Zińczuk certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 3/2017