Luty w Klubie Emeryt :) pl

Lutowe spotkania (7, 14, 21 i 28.02.2018 r.) Klubu Emeryt :) pl poświęcone były poznawaniu ciekawych stron internetowych.

0207DSC 0030

7 lutego Klubowicze odbyli wirtualny spacer po najwyższych łańcuchach górskich na Ziemi zwiedzając Himalaje i Karakorum. Uczestników zachwyciły mroźne krajobrazy pięknych, lecz bardzo niebezpiecznych gór.

14 lutego Klubowicze zapoznali się z tematem aktywnej obecności w sieci poznając różne rodzaje blogów, przykłady popularnych stron, zasady pisania ciekawych postów oraz korzyści wypływające z właściwego pozycjonowania internetowych witryn.

21 lutego uczestnicy ćwiczyli pamięć rozwiązując zadania wspomagające proces zapamiętywania.

28 lutego Klubowicze zapoznali się z przykładowymi produkcjami popularnych youtuberów. Obejrzeli wybrane filmy na profilach: Polimaty, SciFun, AdBuster i Tube Raiders.

Zajęcia prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski (28 lutego, w zastępstwie, Edyta Pietrzak).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Luty w Klubie Emeryt :) pl