Powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki "Pasja"

Wtorkowe (11.09.2018 r.) spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych „Pasja" przy Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie poświęcone zostało na przegląd nowości.

DSC 0001

W ofercie do wyboru były między innymi książki takich autorów jak: Grzebałtowska M. - „Komeda", Masłowska D. - „Inni ludzie", Wajrak A. - „Wielka Księga Prawdziwych Tropicieli", Hammesfarh P. - „Grzesznica", Polman L. - „Laleczki skazańców", Boyne J. - „Zostań, a potem walcz", Bralczyk J., Kirwil L. - „Pokochawszy".

Klubowiczki z bogatej oferty książkowej do omawiania na następne spotkanie wybrały pozycje: Jerzego Bralczyka i jego żony Lucyny Kirwil pt. „Pokochawszy" – o miłości w języku i w życiu i Katarzyny Pawlikowskiej "YEStem kobietą!". Ponadto Panie postanowiły wybrać się wspólnie do kina na film Dywizjon 303. Seans odbędzie się w najbliższy wtorek o godz.19.00.
Na następne spotkanie DKK dla Dorosłych „Pasja" zapraszam jak zwykle w drugi wtorek miesiąca tj. 9 października o godz.16.00.

Opiekun DKK
Ewa Krukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki "Pasja"