Październikowe fotografie Klubu Emeryt :) pl

W październiku uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się cztery razy (3, 10, 17 i 24.10.2018 r.).

1017DSC 0125

Październikowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl dotyczyły prawidłowego wykonywania fotografii cyfrowych. Uczestnicy mieli okazję poznać podstawy właściwego kadrowania zdjęć, doboru ustawień w aparacie oraz wykorzystania funkcji udostępnionych użytkownikom sprzętu.

17 października odbyły się zajęcia praktyczne. Uczestnicy Klubu wzięli udział w wyjeździe plenerowym do Różanki, gdzie mieli możliwość fotografowania pięknych nadbużańskich krajobrazów.
Podczas wyjazdu odwiedzili „Organistówkę" uczestnicząc w wykładzie dr. Marka Bema dotyczącym Różanki, Zamoyskich oraz książki „Od Augusta do Augusta".

Ponadto 3 października klubowicze uczestniczyli w otwarciu wystawy prac plastycznych "Tajemniczy las" wykonanych przez uczniów kl. VIII a i VIII c Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. F. Kleeberga we Włodawie.

Zajęcia prowadził dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie pan Jacek Żurawski oraz pasjonat fotografii pan Radosław Kuczyński.

Na następne zajęcia zapraszamy 7 listopada 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Październikowe fotografie Klubu Emeryt :) pl