Listopadowe spotkanie DKK „Pasja"

W ubiegły wtorek (13 listopada) spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych „Pasja". Burzliwa dyskusja po spotkaniu „Pochylmy się nad człowiekiem" (24.10.2018 r.) zdominowała temat wszystkich zainteresowanych.

DSC 0004

Ponadto zdecydowano, że będą się odbywały kolejne spotkania o tym samym tytule „Pochylmy się nad człowiekiem" i będą stanowiły cykl. Najbliższe zaplanowano już na wiosnę i zostanie poświęcone osobom niepełnosprawnym.

DSC 0003
Nie zabrakło czasu na dyskusję nad lekturą Katarzyny Pawlikowskiej „YEStem kobietą". Wspaniała książka, która zainteresuje każdą kobietę bez względu na wiek, która radzi jak akceptować siebie, cieszyć się życiem i nie rezygnować z tego co dla nas jest ważne, o dystansie do siebie, związkach, przyjaźniach i po prostu o tym jak wspaniale być kobietą. Ostatnie spotkanie w tym roku zaplanowałyśmy na 11 grudnia.

Opiekun DKK
Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Listopadowe spotkanie DKK „Pasja"