Mili goście z "Modrzewskiego"

W listopadzie gościliśmy w bibliotece trzy klasy Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie. 15 listopada byli to uczniowie klas pierwszych o profilu technik informatyk i technik pojazdów samochodowych, a 20 listopada klasa trzecia o profilu technik informatyk.

DSC 0082

DSC 0003

Tradycyjnie już, młodzież zwiedziła poszczególne agendy, zapoznała się z oferowanymi zbiorami i zakresem usług biblioteki, a także obejrzała aktualnie prezentowane wystawy - pokonkursową wystawę prac VI Ogólnopolskiego Konkursu "Pisanie Ikon" (Galeria Na Parterze), wystawę prac plastycznych "Horyzont marzeń" autorstwa Wiktorii Lis, uczennicy Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Zamoyskich we Włodawie (Galeria Na Piętrze) oraz okolicznościową wystawę ze zbiorów dr Szczepana Kalinowskiego i Mieczysława Tokarskiego towarzyszącą sesji naukowej "Ziemia Włodawska na mapie Niepodległej" (Galeria Na Poddaszu).

konc1

Niespodziewaną atrakcją na zakończenie wizyty klas pierwszych okazał się minikoncert jednego z uczniów, który zaskoczył koleżanki i kolegów swoim talentem pianistycznym. Mamy więc nadzieję nie tylko na odwiedziny młodych czytelników, ale i prezentację ich talentów w naszej placówce! :-)

Beata Wulczyńska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Mili goście z "Modrzewskiego"