Genealogia i fotografia w Klubie Emeryt :) pl

W listopadzie uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się cztery razy (7, 14, 21 i 28.11.2018 r.).

1121DSC 0226

7 i 14 listopada Klubowicze kontynuowali naukę tworzenia i edycji fotografii cyfrowych w wybranych programach graficznych udostępnionych w globalnej sieci informatycznej.

21 i 28 listopada uczestnicy Klubu poznali portale internetowe przeznaczone do poszukiwania informacji i dokumentów pozwalających na stworzenie drzewa genealogicznego. Duże zainteresowanie wzbudziły strony „Lubelskie korzenie" i „Genealogiczna wyszukiwarka nazwisk".
W czasie warsztatów tworzyli swoje drzewa genealogiczne zarówno w wersji analogowej jak i cyfrowej.

Zajęcia prowadził dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie pan Jacek Żurawski, pasjonat fotografii pan Radosław Kuczyński (7 i 14 listopada) oraz hobbysta genealogii pan Leszek Wiatrowski (21 i 28 listopada).

Na następne zajęcia zapraszamy 5 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Genealogia i fotografia w Klubie Emeryt :) pl