Grudzień w Klubie Emeryt :) pl

W grudniu uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się dwa razy (5 i 12.12.2018 r.).

1212 DSC0006

Podczas grudniowych zajęć klubowicze skupili się... jak się można spodziewać przed świętami – na sprzątaniu. Nie chodziło jednak o tradycyjne roboty domowe, a o usuwanie niepotrzebnych plików zaśmiecających, a co a tym idzie, spowalniających pracę urządzenia.
Uczestnicy w czasie zajęć poznali wybrane, udostępnione w globalnej sieci informatycznej, programy, dzięki którym mogli zrobić przedświąteczne porządki w systemie komputerowym.
Ponadto utrwalali umiejętności związane z obsługą komputera.

Zajęcia prowadził dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie pan Jacek Żurawski.

Były to ostatnie przedświąteczne zajęcia Klubu.
Naszym Klubowiczom życzymy wymarzonych Świąt Bożego Narodzenia, samych radości w nadchodzącym Nowym Roku, dalszego zapału do zdobywania wiedzy oraz wielu kolejnych spotkań.
I widzimy się 9 stycznia 2019 r. :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Grudzień w Klubie Emeryt :) pl