Osobowość i jej cyfrowe ślady na zajęciach Klubu Emeryt :) pl

W styczniu uczestnicy bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl spotkali się cztery razy (9, 16, 23 i 30.01.2019 r.).

0123 DSC0005

9 stycznia klubowicze dyskutowali na temat różnych cech charakteru człowieka oraz rozwiązywali test dotyczący osobowości.
16 stycznia tematem zajęć był ślad cyfrowy człowieka. Uczestnicy dowiedzieli się o rodzajach informacji, jakie zostawiają podczas korzystania z współczesnych narzędzi komunikacji oraz sposobach profilowania użytkowników na podstawie baz danych zgromadzonych w tym czasie.
23 stycznia klubowicze zajmowali się zagadnieniem: Podejście do życia i droga do szczęścia.
Natomiast 30 stycznia uczestnicy dyskutowali na temat: Relacje międzyludzkie. Toksyczni ludzie.

Zajęcia prowadził Pan Jacek Żurawski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

W lutym klubowicze zajmą się zagadnieniami z dziedziny historii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Osobowość i jej cyfrowe ślady na zajęciach Klubu Emeryt :) pl