Szkolenie powiatowe - 17.05.13 r.

Miejska Biblioteka Publiczna w związku z realizacją zadań biblioteki powiatowej zorganizowała szkolenie i warsztaty przeznaczone dla kierowników i pracowników Gminnych Bibliotek Publicznych i Filii bibliotecznych powiatu włodawskiego.

Szkolenie powiatowe dla bibliotekarzy maj'2013 r.

Kolejne spotkanie (a drugie w kolejności) odbyło się w Sali naukowej naszej biblioteki. Wiodącym tematem szkolenia było:
Internet jako narzędzie komunikacji w działaniach promocyjnych biblioteki w zakresie regionalnym
- tworzenie i obsługa bibliotecznego bloga.
Warsztaty i ćwiczenia szkoleniowe miały na celu podniesienie świadomości i wiedzy bibliotekarzy na w/w temat. Szkolenie poprowadziła Edyta Pietrzak kier. Działu Regionalnego naszej biblioteki. Poza tym wszyscy uczestnicy szkolenia wysłuchali wykładu Pani Reginy Jachimczuk - „O zmiennym obliczu Erosa z literaturą w tle”.
Podsumowania obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2013 w naszej placówce dokonała Małgorzata Zińczuk - kier. Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji.
Kolejnym punktem programu było zwiedzanie wystaw prezentowanych w galeriach naszej biblioteki:
- Z plenerów w magicznych zakątkach świata. Malarstwo – Franciszek Ryszard Mazurek
- Moje inspiracje – Ewelina Kratiuk
Szkolenie hospitowała Joanna Chapska - instruktor z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.
Wszyscy bibliotekarze zadowoleni i usatysfakcjonowani rozjechali się do swoich miejscowości.

Ewa Krukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Szkolenie powiatowe - 17.05.13 r.