Wioletta Wójtowicz-Wicińska z BPG Hańsk w projekcie LABiB

Projekt LABiB

Wioletta Wójtowicz-Wicińska z Biblioteki Publicznej Gminy Hańsk zakwalifikowała się do projektu LABiB realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Czym jest LABiB?

LABiB to ludzie, dla których biblioteka to miejsce szczególne. Dostrzegają jej potencjał i chcą go wykorzystać. Działają, mają pomysły, realizują projekty. Chcą zaszczepić entuzjazm w innych.

LABiB to specjalna platforma internetowa stworzona z myślą o bibliotekarkach, bibliotekarzach i bibliofanach, którzy chcą dzielić się wiedzą, zbierać doświadczenia i pomnażać pomysły. To możliwość poznania nowych narzędzi i technologii oraz sprawdzonych metod pracy. Przestrzeń spotkań, poszukiwania rozwiązań i wspólnych eksperymentów.

LABiB to program liderski dla bibliotekarzy i bibliotekarek z całej Polski, oparty na cyklicznych spotkaniach, warsztatach, konferencjach, wizytach studyjnych.

Uczestnicy projektu LABIB będą mieli szansę na pozyskanie grantów na realizację ciekawych pomysłów w swoich bibliotekach.

Źródło: BPG Hańsk

Gratulujemy!

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Wioletta Wójtowicz-Wicińska z BPG Hańsk w projekcie LABiB