"O finansach w bibliotece" - bezpłatny kurs komputerowy

O finansach w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ma w swojej ofercie bezpłatny kurs komputerowy – „O finansach w bibliotece”. Kurs ten, skierowany jest do wszystkich osób w wieku 50+, nie tylko do czytelników. Celem kursu jest nabycie od podstaw umiejętności korzystania z usług i narzędzi finansowych drogą elektroniczną oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.
Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Projekt będzie trwał przez cały czerwiec i opiera się on na 5 modułach:

Moduł I – Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym
Moduł II – Bank przez internet – jak założyć konto internetowe
Moduł III – Karty, lokaty, kredyty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową
Moduł IV – Ubezpieczenia - jak wybrać polisę ubezpieczeniową
Moduł V – Bank centralny, a inne banki

Na każdy z modułów przewidziane jest jedno spotkanie.Tego wszystkiego możesz nauczyć się w bibliotece, na czas trwania kursu wszystkim uczestnikom zapewniamy komputery.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 14. czerwca o godzinie 14.00 w MBP we Włodawie ul. Przechodnia 13, tel. 82 572 11 03.

O finansach w bibliotece

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy "O finansach w bibliotece" - bezpłatny kurs komputerowy