O finansach w bibliotece - wystartowaliśmy!

O finansach w bibliotece

14 czerwca 2013 r. w sali naukowej naszej biblioteki odbyło się zebranie organizacyjne rozpoczynające cykl spotkań w ramach bezpłatnego kursu komputerowego „O finansach w bibliotece”.
Na pierwsze spotkanie, na którym realizowany będzie Moduł I – Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym zapraszamy w najbliższy wtorek (18 czerwca) na godzinę 13.00 do sali naukowej naszej biblioteki.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ:
Moduł I – Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym (wtorek, 18 czerwca, godz. 13.00)
Moduł II – Bank przez internet – jak założyć konto internetowe (piątek, 21 czerwca, godz. 13.00)
Moduł III – Karty, lokaty, kredyty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową (poniedziałek, 24 czerwca, godz. 9.00)
Moduł IV – Ubezpieczenia - jak wybrać polisę ubezpieczeniową (czwartek, 27 czerwca, godz. 13.00)
Moduł V – Bank centralny, a inne banki (piątek, 28 czerwca, godz. 10.00)

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy serdecznie!

O finansach w bibliotece

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - wystartowaliśmy!