O finansach w bibliotece - I etap za nami!

O finansach w bibliotece

Dzisiaj (18 czerwca 2013 r.) zrealizowaliśmy I Moduł „Jak racjonalnie gospodarować budżetem domowym” z cyklu spotkań w ramach bezpłatnego kursu komputerowego „O finansach w bibliotece”.
Z ramienia Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie przyjechał wesprzeć nas opiekun regionalny Grzegorz Winnicki.

O finansach w bibliotece - I Moduł

Na początku uczestnicy byli trochę zestresowani, ale szybko chwycili wiatr w żagle. Dwie godziny, które zaplanowaliśmy na przejście I Modułu minęły bardzo szybko i przyjemnie. Było dużo dyskusji. Rewelacyjne wyniki ankiety końcowej nie zdziwiły nikogo.
Zadowoleni uczestnicy z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania (które odbędzie się w piątek, 21 czerwca, o godzinie 13.00 w naszej bibliotece) podczas którego realizować będziemy II Moduł kursu „Bank przez internet – jak założyć konto internetowe”.
Harmonogram kolejnych spotkań dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

O finansach w bibliotece

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - I etap za nami!