O finansach w bibliotece - II etap za nami!

O finansach w bibliotece - II Moduł

Dzisiaj (21.06.13 r.) peleton składający się z 23 uczestników kursu pokonał drugi etap (Bank przez internet – jak założyć konto internetowe – Moduł II). Wyrównany, a jednocześnie wysoki, poziom przyswajania wiedzy ekonomicznej spowodował po raz kolejny optymalny (najlepszy z możliwych) wynik ankiety u wszystkich uczestników.

O finansach w bibliotece - II Moduł

Kursanci z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania (Moduł III – Karty, lokaty, kredyty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową), które odbędzie się w poniedziałek, 24 czerwca, godz. 9.00 w Czytelni Internetowej (I piętro) naszej biblioteki.

Harmonogram kolejnych spotkań dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

O finansach w bibliotece - II Moduł

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - II etap za nami!