O finansach w bibliotece - trzeci etap za nami!

O finansach w bibliotece - III Moduł

Peleton pędzi dalej. Za nami III Moduł „Karty, lokaty, kredyty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową”. Ten odcinek pokonaliśmy dzisiaj, 24 czerwca, w Czytelni Internetowej naszej biblioteki.
Dyrektor MBP, w przerwie zajęć, zapoznał uczestników kursu z ideą „Obrazu” z przewodniego hasła biblioteki „Słowo – Muzyka – Obraz”.
Kursanci wymieniali się własnymi doświadczeniami dotyczącymi banków. Podawali przykłady sytuacji z życia znajomych, przyjaciół i członków rodzin.

O finansach w bibliotece - III Moduł

Uzyskany po raz kolejny optymalny wynik ankiety nie zaskoczył nikogo.
Wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania (Moduł IV – "Ubezpieczenia - jak wybrać polisę ubezpieczeniową"), które odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 czerwca o godz. 13.00 w sali naukowej naszej biblioteki.

Harmonogram spotkań dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

O finansach w bibliotece - III Moduł

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - trzeci etap za nami!