O finansach w bibliotece - czwarty etap za nami!

O finansach w bibliotece - IV Moduł

Na horyzoncie widać już metę. Peleton pokonał czwarty etap. Dzisiaj (27.06.13 r.) pozostał za nami Moduł IV – „Ubezpieczenia - jak wybrać polisę ubezpieczeniową”.
Ubezpieczaliśmy dzisiaj wszystko. Od luksusowego mieszkania na strzeżonym osiedlu po dziecięce rowerki.
Uzyskaliśmy po raz kolejny optymalny wynik ankiety, co oczywiście nie zaskoczyło nikogo.

O finansach w bibliotece - IV Moduł

Wszyscy z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania (Moduł V – "Bank centralny, a inne banki"), które odbędzie się w najbliższy piątek, 28 czerwca o godz. 10.00 w sali naukowej naszej biblioteki.
Na tym ostatnim spotkaniu okaże się, który z uczestników powinien włożyć żółtą koszulkę Lidera.

Harmonogram spotkań dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

O finansach w bibliotece - IV Moduł

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - czwarty etap za nami!