O finansach w bibliotece - META!

O finansach w bibliotece - V Moduł

To właśnie dzisiaj (28.06.13 r.) pokonaliśmy ostatni etap kursu (Moduł V – Bank centralny, a inne banki). Linię mety przekroczyliśmy razem, czego można było się spodziewać po wyrównanym, a jednocześnie wysokim poziomie osiągniętej wiedzy. Oznacza to, że każdy z uczestników powinien z dumą nosić żółtą koszulkę Lidera. Na dowód uzyskanych umiejętności wszyscy uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty.

O finansach w bibliotece - V Moduł

Miłą niespodzianką dla absolwentów był okolicznościowy tort z logo naszej biblioteki i hasłem „O finansach w bibliotece”. Natomiast strawę dla ducha przygotował zespół z włodawskiego Zakładu Karnego „Przedział dla niepalących” dając koncert popularnych przebojów.
Niezwykle sympatycznym akcentem na zakończenie kursu były podziękowania ze strony pań Teresy Ciodyk i Ireny Rutkowskiej w postaci kwiatów, upominków i wielu ciepłych słów skierowanych do Dyrektora i pracowników biblioteki.

Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych. Burmistrza reprezentowała pani Agata Zakrzewska – Inspektor do spraw oświaty i kultury, natomiast Starostę pan Piotr Kazanecki – Inspektor Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego we Włodawie.

Uczestnicy zadowoleni z kursu podjęli wspólną decyzję o kontynuowaniu nauki proponując powołanie przy bibliotece klubu „emeryt.pl”, w którym będą mogli poszerzać zdobytą wiedzę. Pierwsze spotkanie już 10 lipca 2013 r. o godzinie 13:00 w sali naukowej naszej biblioteki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

O finansach w bibliotece - wirtualne podsumowanie kursu

Autor prezentacji: Urszula Panasiuk, stażystka MBP Włodawa

Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, a sponsoruje Narodowy Bank Polski.

O finansach w bibliotece - V Moduł

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy O finansach w bibliotece - META!