Pierwsze spotkanie Klubu Emeryt Uśmiech pl

Dzisiaj (10.07.13 r.) w sali naukowej naszej biblioteki odbyło się spotkanie inauguracyjne bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl. Na pierwsze spotkanie (Podstawowa wiedza o komputerach i Internecie) stawiło się szesnastu ambitnych i ciekawych nowinek technicznych uczestników.

Klub Emeryt :) pl pierwsze spotkanie

Dzisiejsze spotkanie poprowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski. W roli ekspertów-asystentów wystąpili Leszek Wiatrowski (Urząd Miejski we Włodawie) i Edyta Pietrzak (MBP Włodawa).

Uczestnicy zapoznali się z budową komputera i podstawami właściwej eksploatacji sprzętu.

Klub Emeryt :) pl pierwsze spotkanie

Wzięli także udział w internetowym kursie: Obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Klub Emeryt :) pl pierwsze spotkanie

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, które odbędzie się już za tydzień, w środę, 17 lipca 2013 r. o godz. 13.00 w sali naukowej naszej biblioteki.
Temat spotkania: PODSTAWY OBSŁUGI EDYTORA TEKSTU

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Pierwsze spotkanie Klubu Emeryt :) pl