"Do zobaczenia w piekle" Wojciecha Pestki - polecamy

Naszym Czytelnikom polecamy książkę "Do zobaczenia w piekle" Wojciecha Pestki, tegorocznego laureata Nagrody Prozatorskiej im. Bolesława Prusa Lubelskiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Wojciech Pestka

Na stronie Instytutu Książki czytamy: Książka "Do zobaczenia w piekle" Wojciecha Pestki, nagrodzonego Laurem Bolesława Prusa, to dzieło głębokie o paradoksach dziejów i koszmarach ludzkiego losu. Zdobyła już uznanie czytelników i krytyki, nie tylko w Polsce, ale i u wschodnich sąsiadów, jej fragmenty ukazywały się na Białorusi, Rosji, Łotwie, Słowacji, Ukrainie. Jej autor został uhonorowany międzynarodowymi nagrodami literackimi Hryhorija Skorowody i Mikołaja Gogola.

Polecana książka znajduje się w naszych zbiorach.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biblioteki.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy "Do zobaczenia w piekle" Wojciecha Pestki - polecamy