Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi edytora tekstu

Nasz Klub Emeryt :) pl cieszy się coraz większą popularnością. Dzisiaj (17.07.13 r.) przybyło dwa razy więcej uczestników niż na pierwsze spotkanie. Jeśli ta tendencja się utrzyma to na następnym spotkaniu możemy spokojnie spodziewać się 64 osób ;) Przewidując taką możliwość następne zebranie klubu podzielone zostało na dwie grupy ;)

Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi edytora tekstu

Dzisiaj zajmowaliśmy się podstawami obsługi edytora tekstów. Przez dwie godziny zajęć, prowadzonych przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego, uczestnicy zaznajomili się z możliwościami i korzyściami jakie niesie ze sobą umiejętność posługiwania się edytorem tekstu. Dodatkową pomocą uczestnikom służyli: Leszek Wiatrowski (Urząd Miejski we Włodawie) i Edyta Pietrzak (MBP Włodawa).

Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi edytora tekstu

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili.
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na spotkanie już w przyszłą środę (24 lipca) w sali naukowej MBP.

Grupa początkująca spotka się o godzinie 11.00, a celem zajęć będzie zaznajomienie się z funkcjami edytora tekstu.

Natomiast grupa zaawansowana (spotkanie o godz. 13.00) zajmie się podstawami komputerowej obróbki zdjęć (jeśli ktoś z Państwa posiada aparat cyfrowy, to prosimy wziąć go na zajęcia).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego spotkania w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy obsługi edytora tekstu