Klub Emeryt :) pl i Praktyczna obsługa przeglądarek internetowych

Na dzisiejszym (11.09.13 r.) spotkaniu Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy poznali historię i zasady działania przeglądarek www zapewniających łatwe, szybkie i sprawne poruszanie się w wirtualnej rzeczywistości. Zdobyli wiedzę o najpopularniejszych przeglądarkach internetowych i ich miejscu w światowym rankingu. Zaznajomili się zarówno z ich funkcjami jak i korzyściami wynikającymi z ich użytkowania.

Klub Emeryt :) pl i Praktyczna obsługa przeglądarek internetowych

Uczestnicy dowiedzieli się także o nawigacji na stronach internetowych, funkcjach i działaniu hiperłączy oraz sposobie obsługi i udogodnieniach oferowanych użytkownikom przez twórców przeglądarek. Natomiast w części warsztatowej ćwiczyli praktyczne wykorzystanie świeżo nabytej wiedzy.

Dzisiejsze spotkanie prowadził Marek Paszkowski.
Dodatkową pomoc klubowiczom zapewniła Edyta Pietrzak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia.

Już w przyszłą środę, 18 września, o godz. 13.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy zaawansowanej. Tematem zajęć będą podstawy tworzenia i edycji grafiki.

Natomiast grupa początkująca spotka się w sali naukowej 25 września (środa) o godzinie 11.00, a tematem zajęć będzie: Wyszukiwarka internetowa i inne narzędzia Google.

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Praktyczna obsługa przeglądarek internetowych