Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia i edycji grafiki

Na dzisiejszym (18.09.13 r.) spotkaniu Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy poznawali podstawy tworzenia i edycji grafiki. Dowiedzieli się o przyjaznych użytkownikowi programach przeznaczonych do tego celu oraz korzyściach wynikających z umiejętności ich stosowania. Po krótkim wykładzie obejmującym zagadnienia teoretyczne z zakresu grafiki komputerowej przystąpili do realizacji zadań mających na celu utrwalenie świeżo nabytych informacji.

Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia i edycji grafiki

Uczestnicy poznali funkcje dostępne w programach graficznych i dowiedzieli się jakie możliwości niesie ze sobą umiejętność korzystania z usług oferowanych w oprogramowaniach służących do tworzenia i modyfikacji wirtualnych obrazów. Natomiast w części warsztatowej podjęli wyzwanie praktycznego wykorzystania nabytej w części teoretycznej wiedzy.

Dzisiejsze spotkanie prowadził Marek Paszkowski.
Dodatkową pomoc zapewniły: Joanna Orzeszko i Edyta Pietrzak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia. Już w przyszłą środę, 25 września, o godz. 11.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy początkującej. Temat najbliższych zajęć: Wyszukiwarka internetowa i inne narzędzie Google.

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Podstawy tworzenia i edycji grafiki