Angielski dla seniorów

Na naukę języka nigdy nie jest za późno!
Z nami:

MBP Włodawa, Klub Emeryt :) pl, Służba Więzienna

szybko i łatwo przypomnisz sobie język angielski
w dobrej atmosferze grupy seniorów

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Zakład Karny we Włodawie zapraszają do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka angielskiego w ramach spotkań bibliotecznego Klubu Emeryt :) pl.

Klub Emeryt :) pl lektorat angielski

angielski dla seniorów to unikalny kurs kompleksowej nauki języka angielskiego przygotowany z myślą o tych, którzy lata nauki szkolnej mają już dawno za sobą, ale pragną dalej się kształcić i zdobywać nowe umiejętności, również w zakresie porozumiewania się bez barier językowych.

Kurs poprowadzi – wychowawca d.s. kulturalno-oświatowych Zakładu Karnego we Włodawie – mł. chor. Elżbieta Rabczewska.

Opiekunami bibliotecznymi będą: opiekun Klubu Emeryt :) pl Ewa Krukowska oraz kier. Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji Małgorzata Zińczuk.

Honorowy patronat objęli: ppłk Zbigniew Wysokiński – Dyrektor Zakładu Karnego we Włodawie oraz Jacek Żurawski – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 października 2013 r. (czwartek) o godz. 12.00 w sali naukowej (II piętro) Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie (ul. Przechodnia 13).

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Angielski dla seniorów