Klub Emeryt :) pl i Tworzenie grafiki cyfrowej w programie GIMP

Na dzisiejszym (02.10.13 r.) spotkaniu Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali temat rozpoczęty na poprzednich zajęciach doskonaląc sztukę posługiwania się oprogramowaniem służącym do tworzenia, edycji i modyfikacji wirtualnych obrazów.

Klub Emeryt :) pl i Tworzenie grafiki cyfrowej w programie GIMP

Uczestnicy poznali tajniki obsługi kolejnego programu graficznego oraz dowiedzieli się o możliwościach i korzyściach wynikających z umiejętności jego stosowania. W części warsztatowej podjęli ćwiczenia mające na celu praktyczne wykorzystanie nabytej w części teoretycznej wiedzy.

Dzisiejsze spotkanie prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Dodatkową pomoc klubowiczom zapewniła Ewa Krukowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia. Już w przyszłą środę, 9 października, o godz. 11.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy początkującej. Temat najbliższych zajęć: Zakupy w Internecie.

Równie serdecznie zapraszamy na bezpłatny kurs nauki języka angielskiego „Angielski dla seniorów”. Spotkanie organizacyjne odbędzie się już jutro, 3 października 2013 r., o godz. 12.00 w sali naukowej (II piętro) naszej biblioteki.
Kurs „Angielski dla seniorów” również organizowany jest w ramach Klubu EmerytUśmiechpl.

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Tworzenie grafiki cyfrowej w programie GIMP