Welcome to the club

Welcome to the club przez najbliższe tygodnie towarzyszyć nam będzie na wtorkowych i czwartkowych spotkaniach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl.

Welcome to the club - angielski dla seniorów

3 października, na spotkaniu organizacyjnym, zamknęliśmy listę uczestników kursu angielski dla seniorów. Znalazło się na niej 32 osoby. Dołączyły do nas czytelniczki z Dyskusyjnego Klubu Książki i Grupy Poetyckiej Nadbużańska Fraza oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Program spotkania obejmował:

* przedstawienie założeń programowych kursu – Jacek Żurawski – dyr. MBP we Włodawie

* omówienie zasad organizacyjno-regulaminowych zajęć dydaktycznych – Małgorzata Zińczuk – kierownik Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji

* omówienie pakietu programowego kursu – lektor Elżbieta Rabczewska, wych. d.s. kulturalno-oświatowych ZK we Włodawie

W bardzo pogodnej, "niekoniecznie angielskiej", atmosferze kursanci podzielili się na dwie grupy i umówili na kolejne spotkania.

Tak więc see you na kolejnym spotkaniu klubowym :)

biblioteczny opiekun kursu
Małgorzata Zińczuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii

Artykuł dotyczący kursu angielski dla seniorów pojawił się też na stronie Informacyjnej Agencji Samorządowej, zachęcamy do zapoznania się z jego treścią.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Welcome to the club