Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP

Na dzisiejszym (16.10.13 r.) spotkaniu Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy kontynuowali naukę posługiwania się programem graficznym GIMP w dalszym ciągu zdobywając niezbędną wiedzę potrzebną w procesie edycji wirtualnych obrazów.

Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP

Uczestnicy kontynuowali omawianie, rozpoczętego na poprzednich zajęciach, tematu, rozszerzając swoją wiedzę dotyczącą posługiwania się programem graficznym GIMP. Poznali zastosowanie, udostępnionych w oprogramowaniu, narzędzi niezbędnych podczas graficznej obróbki fotografii. Obejrzeli też fragmenty filmu instruktażowego dotyczącego przetwarzania fotografii nabywając wiedzę dotyczącą kolejnych etapów pracy nad wirtualnymi obrazami.
W części praktycznej korzystali z świeżo przyswojonych wiadomości zajmując się edycją wybranych przez siebie zdjęć.

Dzisiejsze spotkanie prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Dodatkową pomoc zapewniły Edyta Pietrzak i Joanna Orzeszko.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia. Już w przyszłą środę, 23 października, o godz. 11.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy początkującej. Temat najbliższych zajęć: Biblioteka w Internecie.

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP