Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP c. d.

Podczas dzisiejszego (30.10.13 r.) spotkania Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy w dalszym ciągu zdobywali wiedzę niezbędną w procesie edycji fotografii podczas pracy z wykorzystaniem programu graficznego GIMP.

Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP c. d.

To już trzecie spotkanie poświęcone edycji wirtualnych obrazów za pomocą programu graficznego GIMP. Uczestnicy zgłębiali kolejne tajniki obsługi oprogramowania i doskonalili nabyte wcześniej umiejętności, ćwicząc zastosowanie udostępnionych w programie narzędzi niezbędnych podczas komputerowej obróbki fotografii.

Dzisiejsze spotkanie prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Dodatkową pomoc zapewniła Ewa Krukowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia.
Już w przyszłą środę, 6 listopada, o godz. 11.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy początkującej. Temat najbliższych zajęć: Bank w Internecie

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obróbka fotografii w programie GIMP c. d.