Angielski dla seniorów - lekcja szósta

LESSON 6
TOPIC: Gość specjalny – Izabela Lewis – lektor London Centre of English we Włodawie.

Kurs

Po raz drugi wtorek spotkał się z czwartkiem, tym razem w poniedziałek 4 listopada. W bibliotecznej sali konferencyjnej zajęcia grup Tuesday i Thursday poprowadziła nauczycielka języka angielskiego London Centre of English we Włodawie – pani Izabela Lewis, prywatnie żona dyrektora tejże szkoły. Pani Izabela jest Polką tak więc, mimo naszego raczkującego języka angielskiego, porozumienie było pełne.

Tym razem poznaliśmy m. in. angielskie odpowiedniki nazw poszczególnych miesięcy, dat, a także... części garderoby. Dużo czasu poświęciliśmy na powtórkę alfabetu (w przeróżnych konfiguracjach) oraz utrwalenie słówek poznanych dotychczas. Pani lektor doprawdy nie szczędziła nam pochwał.

Małgorzata Zińczuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Angielski dla seniorów - lekcja szósta