We wtorek, 7 maja odwiedziły nas sympatyczne maluszki z Oddziału I, Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie, które wraz z wychowawcą, Panią Iwoną Danielczuk zwiedziły nasze biblioteczne galerie.

DSC0008

Moi mili goście rozpoczęli wizytę w Galerii Na Poddaszu, gdzie z dużym skupieniem przyglądali się „Ptasim historiom”. Przedszkolaki dobrze wiedzą, które ptaki pozostają z nami przez cały rok, a które zwiastują wiosnę. Świetnie też orientują się w zwyczajach dzięciołów, czy sów :)

Niespodzianką, która wywołała uśmiech naszych milusińskich sąsiadów, jest wystawa kukiełek w gablotach wystawienniczych w Galerii Na Piętrze. Piękne prace przygotowane przez dzieci i rodziców z Miejskiego Przedszkola nr 1 cieszą oczy naszych czytelników i użytkowników biblioteki.
Dzieci doskonale odnalazły się w Oddziale dla Dzieci, gdzie przeglądały książeczki o zwierzętach zamieszkujących wieś. Obiecały wrócić z rodzicami, by wypożyczyć ciekawe opowieści :)
Na koniec radosnego spotkania maluszki wręczyły mi piękny kwiatek, który zdobi teraz biblioteczny regał i przypomina o tej sympatycznej wizycie.

Dziękując za wesołe spotkanie zapraszam w nasze progi jak najczęściej :)

Joanna Orzeszko

fot. J. Orzeszko, E. Krukowska, M. Topolska