Klub Emeryt :) pl i Bank w Internecie - spotkanie z ekspertem

W dzisiejszym spotkaniu (06.11.13 r.) Klubu EmerytUśmiechpl udział wzięli zarówno przedstawiciele grupy zaawansowanej jak i początkującej. Klubowicze dowiedzieli się o korzyściach płynących z posiadania konta bankowego i umiejętności jego wirtualnej obsługi. Poznali zasady bezpieczeństwa zarówno podczas posługiwania się kartami wydanymi przez banki jak i w trakcie korzystania z internetowego dostępu do konta.

Klub Emeryt :) pl i Bank przez Internet - spotkanie z ekspertem

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy spotkali się z Dyrektorem PKO Bank Polski Oddział 1 we Włodawie, panem Walerianem Gajem. Mieli możliwość zadawania nurtujących ich pytań oraz rozwiania wątpliwości dotyczących bezpiecznego użytkowania konta, a także podzielenia się swoimi osobistymi doświadczeniami i opiniami.

W trakcie pierwszej części spotkania uczestnicy zapoznali się z ofertą banku skierowaną do indywidualnych klientów. Poznali zasady bezpiecznego korzystania z kart udostępnianych przez bank, dowiedzieli się o formach ich zabezpieczeń, limitach i możliwościach reklamacji. Wymienili też swoje spostrzeżenia dotyczące różnych sytuacji zdarzających się podczas posługiwania się kartami.

W drugiej części spotkania uczestnicy zapoznali się z wersją demonstracyjną internetowego konta bankowego. Omówili sposoby rejestracji i późniejszego logowania się przez Internet. Poznali też terminy, których znajomość jest niezbędna podczas korzystania z konta. Następnie, tradycyjnie, zapoznali się z regułami bezpiecznego korzystania z internetowego konta bankowego.

Dzisiejsze spotkanie prowadzili: Dyrektor MBP Jacek Żurawski i Dyrektor PKO Bank Polski Oddział 1 we Włodawie Walerian Gaj.
Dodatkową pomoc zapewniły: Ewa Krukowska i Małgorzata Zińczuk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania w naszej galerii.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia.
Już w przyszłą środę, 13 listopada, o godz. 13.00 w sali naukowej MBP spotkają się klubowicze z grupy zaawansowanej. Temat zajęć: Bezpieczeństwo w sieci.
Natomiast grupa początkująca spotka się w sali naukowej 20 listopada (środa) o godzinie 11.00. Temat zajęć: Aukcje internetowe – tworzenie konta i zakupy na allegro.pl.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Bank w Internecie - spotkanie z ekspertem