Angielski dla seniorów - lekcja jedenasta

Lesson 11

Angielski dla seniorów - lekcja 11

W ostatni poniedziałek 2 grudnia 2013 r. obie grupy ponownie miały okazję spotkać się gościem specjalnym panią Izabelą Lewis – lektor London Centre of English we Włodawie.

Wspólnie z panią Izabelą powtórzyliśmy wiadomości z ostatnich zajęć: zaimka osobowego personal pronous, czasownika to be, z formy przeczącej czasownika to be, oraz z formy pytającej czasownika to be. Poznaliśmy również nazwy poszczególnych krajów, które być może przydadzą się nam na kończącym zajęcia teście. Ponieważ najlepsze efekty daje praktyka to razem z panią lektor ćwiczyliśmy na konkretnych przykładach. Bardzo sprawnie tłumaczyliśmy proste zdania na język angielski, robiliśmy z nich zdania pytające oraz odpowiadaliśmy na nie twierdząco i przecząco.

Olga Puś

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Angielski dla seniorów - lekcja jedenasta