Dwa spotkania Klubu Emeryt :) pl

Dwa ostatnie spotkania Klubu EmerytUśmiechpl poświęcone były omówieniu tematów: Elektroniczne narzędzia finansowe (27.11.13 r., grupa zaawansowana) i Aukcje internetowe – bezpieczeństwo użytkownika allegro.pl (04.12.13 r., grupa początkująca).

Dwa spotkania Klubu Emeryt :) pl

Pierwsze z nich, poświęcone omówieniu elektronicznych narzędzi finansowych, prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski. Uczestnicy zapoznali się z różnorodnością propozycji oferowanych w wirtualnym świecie, przeznaczeniu i zastosowaniu konkretnych funkcji udostępnionych użytkownikom oraz korzyściach płynących z umiejętności ich stosowania.
Dodatkową pomoc uczestnikom zapewniła Ewa Krukowska.

Drugie spotkanie, dotyczące korzystania z aukcji internetowych na portalu allegro.pl, prowadzili wspólnie Marek Paszkowski i Ewa Szewczyk. Uczestnicy kontynuowali poznawanie zasad gwarantujących bezpieczeństwo podczas korzystania z propozycji oferowanych za pośrednictwem strony allegro.pl.
Dodatkową pomoc uczestnikom zapewniła Ewa Krukowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii:
Klub Emeryt :) pl i Elektroniczne narzędzia finansowe.
Klub Emeryt :) pl i Aukcje internetowe - bezpieczeństwo użytkownika allegro.pl.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w kursie zapraszamy na kolejne zajęcia: harmonogram spotkań.

Zapraszamy :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Dwa spotkania Klubu Emeryt :) pl