Zakończenie programu "Orange dla Bibliotek" w GBP Urszulin

W dniu 28 listopada 2013 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Urszulinie odbyło się ostatnie „Spotkanie z Pasjami” z Panem Jackiem Pałkiewiczem, znanym podróżnikiem.

Zakończenie programu

Kolejne czwartkowe spotkania, miały na celu pokazania ludziom, w jaki sposób pasja może zapełnić wolny czas w życiu, dodawać energii i odwagi do działania. Uczestnicy w czasie spotkań przedstawiali swoje pasje takie jak: pisanie wierszy, robienie ozdób świątecznych szydełkiem i innymi metodami, robienie na drutach, różne rodzaje haftów, między innymi krzyżykowy, malowanie na szkle i płótnie, występowanie w lokalnych przeglądach teatralnych, wycieczki itp. Seniorzy są otwarci na integracje z innymi i chętnie swoje pasje przekazują młodszemu pokoleniu.

Teresa Kuczyńska
GBP Urszulin

Zakończenie programu Zakończenie programu

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Zakończenie programu "Orange dla Bibliotek" w GBP Urszulin