Angielski dla seniorów - lekcja dwunasta i trzynasta

Lesson: 12 i 13

Angielski dla seniorów - lekcja 12 i 13

Podczas ostatnich zajęć (05.12.2013 r., 17.12.2013 r. i 19.12.2013 r.) mieliśmy powtórkę z przerobionego na kursie materiału: czasownika to be, tworzenia pytań oraz odpowiedzi twierdzących i przeczących na nie, przedimka określonego a, an, the, rzeczowników policzalnych i nie policzalnych (conttables and uncontables) oraz liczebników (numeral).
Swoją wiedzę sprawdziliśmy rozwiązując indywidualnie test przygotowany przez panią lektor.

Grupa TUESDAY uzgodniła swoje kolejne spotkanie już po Nowym Roku we wtorek, 7 stycznia 2014 r., o godz. 12:00.

Grupę THURSDAY na kolejne zajęcia zapraszamy w czwartek, 9 stycznia 2014 r. o godz. 12:00.

Wszystkim uczestnikom kursu życzymy Wesołych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Olga Puś

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Angielski dla seniorów - lekcja dwunasta i trzynasta